You are using an outdated browser. Please upgrade your browser or activate Google Chrome Frame to improve your experience.

Onder 19 - A1

Robèr Spigt (Coach)
Ruud Smit (Coach)
Nico Janssens
Joost Kolenberg
Tijs Brandsen
Sil Spigt
Koen Bakker
Tim Vertelman
Thomas Smit
Ron Lakeman
Jeffrey Mol

Programma

Datum Thuis Uit Aanwezig Accommodatie

Zaaldiensten

Datum Aanwezig Teams
Geen zaaldiensten gevonden

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24-08-18 19:50 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-2 -
31-08-18 19:40 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 FC Dijkhuis JO19-1 -
05-09-18 20:10 Spirit 30 (SC) JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 1-6
14-09-18 19:00 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Bot Meubelen JO19-1 5-2
21-09-18 19:00 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Spirit 30 (SC) JO19-1 7-2
05-10-18 21:05 Avenhorn zvv/K&S JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 8-2
12-10-18 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Lutjebroek zvv JO19-1 7-2
31-10-18 20:10 Bot Meubelen JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 4-6
09-11-18 20:35 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Alpha Tours JO19-1 4-1
16-11-18 21:05 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Avenhorn zvv/K&S JO19-1 5-5
19-11-18 19:15 Lutjebroek zvv JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 0-5
30-11-18 19:15 Alpha Tours JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 3-8
16-01-19 20:10 Zwaag JO19-2 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 2-4
28-01-19 20:45 Bot Meubelen JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 5-3
08-02-19 19:30 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 VVS 46 JO19-1 8-2
15-02-19 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 ZHO/De Weyver JO19-1 3-5
27-02-19 20:10 Dijkhuis (FC) JO19-2 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 1-4
08-03-19 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Zwaag JO19-2 3-3
11-03-19 19:15 ZHO/De Weyver JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 4-0
22-03-19 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Bot Meubelen JO19-1 9-6
27-03-19 19:00 VVS 46 JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 2-10
12-04-19 20:10 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Dijkhuis (FC) JO19-2 5-2

Competities

Onder 19 Zaal (voorjaar) 1e klasse 3

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
08-04-19 ZHO/De Weyver JO19-1 Bot Meubelen JO19-1 -
12-04-19 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 Dijkhuis (FC) JO19-2 5-2
12-04-19 VVS 46 JO19-1 Zwaag JO19-2 5-8
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 10 6 1 3 19 49 32
2 ZHO/De Weyver JO19-1 8 4 1 3 13 34 33
3 Zwaag JO19-2 9 4 1 4 13 42 37
4 Bot Meubelen JO19-1 9 4 1 4 13 42 44
5 Dijkhuis (FC) JO19-2 10 4 1 5 13 39 45
6 VVS 46 JO19-1 10 3 1 6 10 59 74

Onder 19 Zaal (najaar) 1e klasse 3

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
19-11-18 Lutjebroek zvv JO19-1 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 0-5
21-11-18 Bot Meubelen JO19-1 Alpha Tours JO19-1 4-3
30-11-18 Avenhorn zvv/K&S JO19-1 Spirit 30 (SC) JO19-1 13-1
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Avenhorn zvv/K&S JO19-1 10 8 2 0 26 85 16
2 Arch.buro Nieuweboer JO19-1 10 8 1 1 25 55 28
3 Bot Meubelen JO19-1 10 6 1 3 19 47 43
4 Spirit 30 (SC) JO19-1 10 2 1 7 7 25 47
5 Lutjebroek zvv JO19-1 10 2 0 8 6 27 54
6 Alpha Tours JO19-1 10 1 1 8 4 25 76