• Programma

    DatumCompTijdWedstrijdVeldDetails
    wo 22-sep.regulier20:50Hovocubo JO19-2 - zvv Nieuweboer Architecten JO19-2Zwaag veld 1
    vr 24-sep.regulier19:00Alpha Tours JO17-1 - zvv Nieuweboer Architecten JO17-3De Banne veld 1
    vr 24-sep.regulier19:15zvv Nieuweboer Architecten JO17-1 - HV/Veerhuys JO17-2De Dars veld 1
    vr 24-sep.regulier19:15Spirit 30 (SC) JO17-3 - zvv Nieuweboer Architecten JO17-2De Sluis veld 1
    vr 24-sep.regulier20:10zvv Nieuweboer Architecten VR4 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR4De Dars veld 2
    vr 24-sep.regulier20:10zvv Nieuweboer Architecten 3 - zvv Nieuweboer Architecten 7De Dars veld 1
    vr 24-sep.regulier20:10Zaalvoetbal Onze Gezellen 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1Het Polderhuis veld 1
    vr 24-sep.regulier21:05zvv Nieuweboer Architecten 4 - zvv Nieuweboer Architecten 5De Dars veld 1
    vr 24-sep.regulier21:45Alpha Tours 1 - zvv Nieuweboer Architecten 9De Banne veld 1
    vr 24-sep.regulier21:50ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4 - zvv Nieuweboer Architecten 6Zwaag veld 1
    ma 27-sep.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO17-2 - Avenhorn zvv/K&S JO17-2De Dars veld 1
    ma 27-sep.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten JO19-1 - Zouaven (de) JO19-1De Dars veld 1
    ma 27-sep.regulier20:00Wognum Nicols JO19-2 - zvv Nieuweboer Architecten JO19-2De Bloesem/WestFrieslandhal veld 1
    ma 27-sep.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten VR2 - Volendam (rkav) VR1De Dars veld 1
    ma 27-sep.regulier21:45zvv Nieuweboer Architecten 7 - zvv Nieuweboer Architecten 4De Dars veld 1
    wo 29-sep.regulier20:00Spirit 30 (SC) JO17-1 - zvv Nieuweboer Architecten JO17-1De Sluis veld 1
    vr 01-okt.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO17-3 - Spirit 30 (SC) JO17-3De Dars veld 1
    vr 01-okt.regulier19:15Spirit 30 (SC) JO15-2 - zvv Nieuweboer Architecten JO15-1De Sluis veld 1
    vr 01-okt.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten 2 - ZA/ Bluedesk Internet 1De Dars veld 1
    vr 01-okt.regulier20:10Avenhorn zvv/K&S JO17-1 - zvv Nieuweboer Architecten JO17-4De Koggenhal veld 1
    vr 01-okt.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten VR1 - Zeemacht VR3De Dars veld 1
    ma 04-okt.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO17-4 - TSV Twisk JO17-1De Dars veld 1
    ma 04-okt.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten 6 - zvv Nieuweboer Architecten 4De Dars veld 1
    ma 04-okt.regulier20:10RTC 72 VR5 - zvv Nieuweboer Architecten VR3Kreek veld 1
    ma 04-okt.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten VR2 - Alpha Tours VR1De Dars veld 1
    ma 04-okt.regulier21:45zvv Nieuweboer Architecten 7 - Zouaven (de) 3De Dars veld 1
    wo 06-okt.regulier20:00Spirit 30 (SC) VR6 - zvv Nieuweboer Architecten VR4De Sluis veld 1
    vr 08-okt.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten VR1 - DWOW VR2De Dars veld 2
    vr 08-okt.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO17-3 - zvv Nieuweboer Architecten JO17-2De Dars veld 1
    vr 08-okt.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten 2 - HZV/Het Vennewater 3De Dars veld 1
    vr 08-okt.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten JO17-1 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen JO17-1De Dars veld 2
    vr 08-okt.regulier20:10Volendam (rkav) JO19-1 - zvv Nieuweboer Architecten JO19-1De Opperdam veld 2
    vr 08-okt.regulier20:40Sparta 67 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1Multitreffer veld 1
    vr 08-okt.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten JO19-2 - Zouaven (de) JO 19-5De Dars veld 1
    vr 08-okt.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten 9 - SEW 3De Dars veld 2
    vr 08-okt.regulier21:45zvv Nieuweboer Architecten 5 - zvv Nieuweboer Architecten 3De Dars veld 1
    ma 11-okt.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten VR3 - Spirit 30 (SC) VR2De Dars veld 1
    ma 11-okt.regulier21:05KGB 2 - zvv Nieuweboer Architecten 7Flint de veld 1
    ma 11-okt.regulier21:55Hovocubo 8 - zvv Nieuweboer Architecten 9De Opgang veld 1
    vr 15-okt.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten 3 - zvv Nieuweboer Architecten 6De Dars veld 1
    vr 15-okt.regulier19:15Sporting S VR1 - zvv Nieuweboer Architecten VR1De Mijse veld 1
    vr 15-okt.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten VR4 - zvv Nieuweboer Architecten VR5De Dars veld 1
    vr 15-okt.regulier20:10ZV Vrone 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1De Oostwal veld 1
    vr 15-okt.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten 4 - Stedebroec s.v. 1De Dars veld 1
    vr 15-okt.regulier20:55RTC 72 VR4 - zvv Nieuweboer Architecten VR2Kreek veld 1
    vr 15-okt.regulier21:05ZV Vrone 3 - zvv Nieuweboer Architecten 2De Oostwal veld 1
    vr 15-okt.regulier22:00ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 - zvv Nieuweboer Architecten 8Zwaag veld 1
    vr 15-okt.regulier22:00Zouaven (de) 3 - zvv Nieuweboer Architecten 5De Kloet veld 1
    wo 20-okt.beker20:10HZV/Het Vennewater 3 - zvv Nieuweboer Architecten 2Het Vennewater veld 1
    vr 22-okt.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten 5 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4De Dars veld 1
    vr 22-okt.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten VR5 - Alpha Tours VR4De Dars veld 1
    vr 22-okt.beker20:50zvv Nieuweboer Architecten 1 - Flevo 1De Dars veld 1
    ma 25-okt.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO15-1 - VVS 46 JO15-1GDe Dars veld 1
    ma 25-okt.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten JO17-1 - Hovocubo JO17-1De Dars veld 1
    ma 25-okt.regulier20:25ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 3 - zvv Nieuweboer Architecten 4Zwaag veld 1
    ma 25-okt.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten VR2 - Volendam (rkav) VR1De Dars veld 1
    ma 25-okt.regulier21:45zvv Nieuweboer Architecten 6 - Zouaven (de) 3De Dars veld 1
    wo 27-okt.regulier21:00Hovocubo JO19-1 - zvv Nieuweboer Architecten JO19-1De Opgang veld 1
    vr 29-okt.regulier19:15zvv Nieuweboer Architecten VR1 - Texel 94 VR1De Dars veld 1
    vr 29-okt.regulier19:15ZHO/De Weyver VR2 - zvv Nieuweboer Architecten VR3Weyver veld 1
    vr 29-okt.regulier19:15Avenhorn zvv/K&S JO17-2 - zvv Nieuweboer Architecten JO17-3De Koggenhal veld 1
    vr 29-okt.regulier19:15Stedebroec s.v. 1 - zvv Nieuweboer Architecten 3De Kloet veld 1
    vr 29-okt.regulier20:10zvv Nieuweboer Architecten JO17-4 - SEW JO17-1De Dars veld 1
    vr 29-okt.regulier20:10Zouaven (de) VR2 - zvv Nieuweboer Architecten VR4De Kloet veld 1
    vr 29-okt.regulier21:05zvv Nieuweboer Architecten 1 - ZVVO Sandow 1De Dars veld 1
    vr 29-okt.regulier22:00zvv Nieuweboer Architecten 2 - Zaalvoetbal Onze Gezellen 2De Dars veld 1
    ma 01-nov.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO15-1 - Alpha Tours JO15-1De Dars veld 1
    ma 01-nov.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten JO17-4 - Spirit 30 (SC) JO17-2De Dars veld 1
    ma 01-nov.regulier20:10Zouaven (de) JO19-4 - zvv Nieuweboer Architecten JO19-2De Kloet veld 1
    ma 01-nov.regulier20:10KGB 2 - zvv Nieuweboer Architecten 6Flint de veld 1
    ma 01-nov.regulier20:25ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR4 - zvv Nieuweboer Architecten VR5Zwaag veld 1
    ma 01-nov.regulier20:40Wognum Nicols VR2 - zvv Nieuweboer Architecten VR2De Bloesem/WestFrieslandhal veld 1
    ma 01-nov.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten VR3 - VVS 46 VR1De Dars veld 1
    vr 05-nov.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten VR4 - Spirit 30 (SC) VR4De Dars veld 2
    vr 05-nov.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO17-1 - Dijkhuis (FC) JO17-1De Dars veld 1
    vr 05-nov.regulier19:00Alpha Tours JO17-1 - zvv Nieuweboer Architecten JO17-2De Banne veld 1
    vr 05-nov.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten 4 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4De Dars veld 2
    vr 05-nov.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten 3 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 3De Dars veld 1
    vr 05-nov.regulier20:40Limmen 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1De Enterij veld 1
    vr 05-nov.regulier20:40VIOS'79 zvv 3 - zvv Nieuweboer Architecten 2De Doorbraak veld 1
    vr 05-nov.regulier21:05RTC 72 VR2 - zvv Nieuweboer Architecten VR1Kreek veld 1
    vr 05-nov.regulier21:25Hovocubo 4 - zvv Nieuweboer Architecten 7De Opgang veld 1
    vr 05-nov.regulier22:00Spirit 30 (SC) 3 - zvv Nieuweboer Architecten 8De Sluis veld 1
    vr 05-nov.regulier22:00Berkhout 1 - zvv Nieuweboer Architecten 9Vredehof veld 1
    ma 08-nov.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO17-2 - Spirit 30 (SC) JO17-3De Dars veld 1
    ma 08-nov.regulier19:45Wognum Nicols JO15-1 - zvv Nieuweboer Architecten JO15-1De Bloesem/WestFrieslandhal veld 1
    ma 08-nov.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten JO17-3 - Alpha Tours JO17-1De Dars veld 1
    ma 08-nov.regulier20:45Spirit 30 (SC) JO19-1 - zvv Nieuweboer Architecten JO19-1De Sluis veld 1
    ma 08-nov.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten VR2 - Marken sv. VR1De Dars veld 1
    ma 08-nov.regulier21:45zvv Nieuweboer Architecten 4 - Hovocubo 4De Dars veld 1
    vr 12-nov.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten VR1 - AZV (Akersloot) VR1De Dars veld 1
    vr 12-nov.regulier19:55zvv Nieuweboer Architecten 2 - Winkel 1De Dars veld 1
    vr 12-nov.regulier19:55Alpha Tours VR3 - zvv Nieuweboer Architecten VR3De Banne veld 1
    vr 12-nov.regulier20:00HV/Veerhuys JO17-2 - zvv Nieuweboer Architecten JO17-1Kreek veld 1
    vr 12-nov.regulier20:00ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4 - zvv Nieuweboer Architecten 3Zwaag veld 1
    vr 12-nov.regulier20:10ZHO/De Weyver VR4 - zvv Nieuweboer Architecten VR4Weyver veld 1
    vr 12-nov.regulier20:50zvv Nieuweboer Architecten 1 - DWOW 1De Dars veld 1
    vr 12-nov.regulier21:45zvv Nieuweboer Architecten VR5 - Spirit 30 (SC) VR6De Dars veld 1
    vr 12-nov.regulier21:50ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 - zvv Nieuweboer Architecten 9Zwaag veld 1
    ma 15-nov.regulier19:00zvv Nieuweboer Architecten JO19-2 - Hovocubo JO19-2De Dars veld 1