• Heren 9

  • Team indeling

    Anouschka Holtkamp coach
    Mitchell Holtkamp keeper
    Mick Grooteman  
    Justin Joost  
    Bram Koomen  
    Twan Dekker  
    Givano Lubbe  
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 sep. 21:45Alpha Tours 1 - zvv Nieuweboer Architecten 9Banne de
    8 okt. 20:50zvv Nieuweboer Architecten 9 - SEW 3Dars de
    11 okt. 21:55Hovocubo 8 - zvv Nieuweboer Architecten 9Opgang, de
    5 nov. 22:00Berkhout 1 - zvv Nieuweboer Architecten 9Vredehof
    12 nov. 21:50ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 - zvv Nieuweboer Architecten 9Zwaag
  • Als in een thuiswedstrijd wordt gespeeld tegen een team met vergelijkbare kleuren dient de thuisspelende vereniging een afwijkend tenue te hebben. Reserveshirts kunnen opgehaald worden bij Peter Koopman, Zeeweg 6, Wervershoof. Vooraf graag melden via een mail aan voorzitter@nieuweboerzaalvoetbal.nl of app bericht per app aan 06-53371687

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden zvv Nieuweboer Architecten 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEW 3110012393
    2Wognum Nicols 2110012393
    3ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1111004313
    4Alpha Tours 110105501
    5ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 810105501
    6Berkhout 100000000
    7Dijkhuis (FC) 200000000
    8zvv Nieuweboer Architecten 900000000
    9Spirit 30 (SC) 1100134-10
    10Hovocubo 81001312-90
    11Ursem 11001312-90
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    ma 13-sep.ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 - Spirit 30 (SC) 14 - 3
    ma 13-sep.ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8 - Alpha Tours 15 - 5
    ma 13-sep.Wognum Nicols 2 - Ursem 112 - 3
    wo 15-sep.Hovocubo 8 - SEW 33 - 12
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Alpha Tours 1

    VS

    zvv Nieuweboer Architecten 9

    24 september 202121:45 uur
    Banne de De Banne veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    zvv Nieuweboer Architecten 9

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd